katiplik sınavı

İçişleri Bakanlığı 1545 Sözleşmeli Büro Personeli Başvuru Sonuçları 2017 İçişleri Bakanlığı 1545 Sözleşmeli Büro Personeli Başvuru Sonuçları 2017

İçişleri Bakanlığı 1545 Personel Alımı Ne zaman açıklanacak, İçişleri Bakanlığı 1545 Sözleşmeli Büro Personeli Başvuru Sonuçları 2017, 1545 Personel alımı başvuru sonuçları 2017, İçişleri Bakanlığı Personel alımı   İçişleri Bakanlığı..

Güncel / Sınav Sonuçları488 gösterim0 yorum
Siirt Adliyesi Siirt Adliyesi

Sizin de bildiğiniz üzere ülkemizde gün geçtikçe suç oranları artıyor bunun yanında yeni cezaevleri ve yeni adliyeler yapılıyor. Adliyelerde her vatandaşın işi olabiliyor en basiti sabıka kaydıdır işe başlamak isteyen..

Adliyeler492 gösterim0 yorum
Isparta Adliyesi Isparta Adliyesi

Ülkemizde gül şehri olarak anılır Isparta. Isparta denince aklımıza ilk olarak gül gelir ve Isparta mutlaka gitmeniz gereken illerden bir tanesidir fakat her yerde olduğu gibi Isparta ilimizde de adli..

Adliyeler235 gösterim0 yorum
Edirne Adliyesi Edirne Adliyesi

Edirne her mevsim kendi içerisinde bir telaş barındıran bir şehrimizdir. Çünkü Trakya sınırımızda bir hudut görevi teşkil etmektedir. Her ilimizde olduğu gibi Edirne’de adli işlemler ile karşılaşmak mümkündür. Sizler Edirne’de yaşamınızı..

Batman Adliyesi Batman Adliyesi

Doğu’da bulanan illerimiz ülkemizde en fazla göç veren illerimizdir. Gerek terör eylemleri gerekse iş bulmamak gibi zorluklar insanların büyük şehirlere göç etmesine sebep olmaktadır. Ancak sizler göç etmek istemiyor ve..

Adliyeler578 gösterim0 yorum
Hatay Adliyesi Hatay Adliyesi

Hatay ilimiz ülkemizin en güneyinde bulunan bir ildir. Hatay ilimizde adliyede çalışmak üzere katip, mübaşir, infaz koruma memurluğu gibi alımlara başvuracak olan adaylar bu sayfadan kafalarına takılan soruları sorabilirler. Hatay..

Adliyeler722 gösterim1 yorum
Tokat Adliyesi Tokat Adliyesi

Küçük şehirlerimizde yaşayan insanlar genellikle doğup büyüdükleri memleketlerini para kaygısı yüzünden terk etmek zorunda kalırlar. Ancak doğup büyüdükleri yerde her hangi bir iş ya da memuriyet bulabilen insanlar genellikle istedikleri..

Adliyeler221 gösterim0 yorum
Aydın Adliyesi Aydın Adliyesi

Aydın gibi sahil şeridinde ve genellikle turizm hacmi yüksek olan illerimizde iş imkanları sezonluk oluşmaktadır. Ancak devlet kadrolarında iş elde etmek sürekli olarak garanti bir meslek sahibi olmanın da anlamına..

Adliyeler472 gösterim0 yorum
Diyarbakır Adliyesi Diyarbakır Adliyesi

Diyarbakır, doğuda bulunan illerimiz arasında nüfus olarak en yoğun olan şehirlerimizin başında gelmektedir. Bu nedenle adli işlemler çok yoğun bir şekilde yerine getirilmektedir. Bunun sonuçları ise Diyarbakır adliyesinin her geçen..

Adliyeler519 gösterim0 yorum
Tunceli Adliyesi Tunceli Adliyesi

Tunceli nüfus olarak çok yoğun olmasa da adli olaylar açısından hatırı sayılır yoğunluğa sahip olan bir şehrimizdir. Bu sebep ile Tunceli adliyesi  katip alımı işlemleri sürekli olarak güncellenerek (ihtiyacı oldukça)..

Adliyeler366 gösterim0 yorum
12