Müjde Katip Alımı Yapılacak

Müjde Katip Alımı Yapılacak

Bir çok kişinin heyecanla beklediği katiplik alımı hakkında haberler yayılmaya başladı. Gün geçtikçe artan fetö olayları yüzünden açığa alınan bir çok katip bu açığı arttırıyor. Bu oluşan açığın bir şekilde kapatılması bekleniyor. Fetö olayları ile yapılan açığa alım işlemlerinde en çok adalet mensupları oluşturmaktadır.

En çok adalet memurluğu işine soyunan ve bu sektörde nerede ise bir çok kişinin hakkını yiyerek, katip olan kişiler işlerinden olmaya başladı. En kısa süre de emek hırsızlığı ile veya kısacası başkasının eli ile yapılan bu alımlar bitti. Artık bu alımlar tamamen inceleniyor ve hepsi bir bir işlerinden oluyor.

Katiplik sınavı konusunda sık sık çalışan ve katip olmak için uğraşan biz meslektaşlarımız hep beraber olmalıyız. Başkasının hakkını yiyerek katip olan tüm kişileri bildirip incelenmesini sağlamalıyız.

Haberler de ve meclis de adalet personeli alımı ile ilgili haberler dolaşmakta. En kısa süre içerisinde adalet personeli alımı yapılacağı gözükmektedir.

Elimizden geldiğince bu konu da çalışmalı ve gelecek olan Adalet Bakanlığının açıklayacağı sınava çalışmalıyız.

Yukarı da ki butonu tıklayarak Sözleşmeli Zabıt Katipliği Metinlerini indirebilir ve çalışabilirsiniz. Sizler için elimizden geldiğince katip alımı ve katiplik ile ilgili haberleri hem sitemizde hem de facebook sayfamızda sunmaya çalışacağız.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!