İcra Katipliği Uygulama Sınavı Metinleri 2017

Kategori: Döküman - 481 gösterimYorum Yazın
İcra Katipliği Uygulama Sınavı Metinleri 2017

İcra Katipliği Metinleri,

İcra Katipliği Uygulama Metinleri,

Katiplik Metinleri,

Katiplik Metinleri 2017

4 Şubat 2017 tarihinde yapılmaya başlanan ve bir kaç gün içerisinde bitirilen uygulama sınavında adayların sorumlu olduğu metinlere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Önümüzdeki alımlarda bu metinlere benzer metinler sorulacağı için uygulama sınavına ilk defa giren adaylar için faydalı bir paylaşım olacaktır.

 

Metinler İçin TIKLAYINIZ

 

Katiplik çalışma metinlerine yukarıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Metinleri edinerek çalışmalarda kullandığınız metinlere ekleyerek çalışma metin arşivinizi daha da genişletebilirsiniz.

Katiplik sınavı, katip ilanları ve çıkacak olan katiplik ilanları hakkında kafanıza takılan sorularınızı aşağıdan yorum atarak veya facebook sayfamız üzerinden sorabilirsiniz. Bildiğimiz ve tecrübe ettiğimiz tüm konularda sizlerle paylaşıma devam edeceğiz.

Siz de www.katipliksinavi.com gönüllü ekibine katılmak istiyorsanız sitemizin iletişim üzerinden iletişim formunu doldurarak veya herhangi bir yazıya yorum atabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!

İcra Katipliği Uygulama Sınavı Metinleri 2017 (2 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Yıldız dedi ki:

    Bu yıl kpss den sonra alımlar olacak mi acaba . Ben iibf mezunuyum şansım ne kadar 70 barajını geçmek yeterli mi . Kpss den sonra 10 parmak çalışmayı düşünüyorum ne dersiniz

    • admin dedi ki:

      en az 70 almış olmak gerekiyor. Başvuruyu yaptıktan sonra alınacak katip sayısının 20 katı kadar aday kpss puan türüne göre sıralanır ve başvurusu kabul edilir. Ciddi düşünüyorsanız kpss den sonra klavye çalışmaya başlamalısınız.