Yücel Elektronik Stmax ve Asya Elektrikli Bisiklet Yetkili Servisi

Kategori: Tanıtım - 2 gösterimYorum Yazın
Yücel Elektronik Stmax ve Asya Elektrikli Bisiklet Yetkili Servisi

Eskişehir Elektrikli bisiklet yetkili servisi olarak Eskişehir de hizmet vermekteyiz. Yücel elektronik olarak elektrikli bisiklet konusunda her türlü bakım onarım ve tamir işlemini son kalitede profesyonel hizmet şartları altında gerçekleştirmekteyiz.

Elektrikli bisikletler artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda. Göz ardı edilemeyecek kadar hayatımıza yerleşmiş olan bu motorlu araçlar ilk üretildikleri zamandan bu vakte kadar hayatımızı özellik ile ulaşım alanında oldukça rahatlatmış durumda ve genç yaşlı ayırt etmeden herkesin severek kullandığı bu elektrikli bisikletler gerekli kontrolleri yapıldığı ve kullanımda aşırı bir şekilde zorlandırılmadıkları müddet içerisinde kolay kolay arıza çıkartan araçlar olmadıkları için bir o kadar da kuallnışlı, pratik ve tüm bunların yanı sıra bir o kadar da ekonomik olarak pek çok kişinin gönlünde taht kurmuş durumda. Tabi bu gibi bir durum altında kullanıcıların kimi zaman ihmalkarlıkları kimi zamanda rutin kontrollerini göz ardı etmeleri ya da kullanım hatalarından kaynaklanmaktan dolayı meydana gelen belli başlı problemler mevcut.

Tam bu noktada devreye biz Yücel Elektronik giriyoruz. Eskişehir de hizmet vermekte ve bir Stmax ve Asya elektrikli bisiklet yetkili servisi olmaktan dolayı işimizi son derece profesyonel olarak mümkün olan azami kalitede ve tamir sürecini müşterilerimiz için mümkün olan en kısa süreye indirerek siz değerli müşterilerimize hizmetlerimizi sunmaktayız.

Daha önce de belirttiğimiz gibi elektrikli bisiklet hususunda her türlü bakım onarım ve tamirat işlerini yapıyoruz ve bunların yanı sıra elektrikli bisiklet yetkili servisi olmaktan dolayı elektrikli bisiklet satışı da gerçekleştirmekteyiz.

Sunmuş olduğumuz hizmetler ed şu şekilde:

 1. Elektrikli bisiklet tamiri
 • Elektrikli bisiklet motor tamiri
 • Elektrikli bisiklet beyin tamiri
 • Elektrikli bisiklet sensör tamiri
 • Elektrikli bisiklet sargı tamiri
 1. Elektrikli bisiklet satışı
 2. Elektrikli bisiklet yedek parça
 3. Elektrikli bisiklet alarm montajı
 4. Elektrikli bisiklet malzemeleri
 5. Elektrikli bisiklet bakımı
 6. Elektrikli bisiklet akü değişimi

Elektrikli bisiklet yetkili servisi olarak biz Yücel Elektronik, Eskişehir de sizleri beklemekteyiz.

FİRMA İLETİŞİM BİLGİLERİ;

YÜCEL ELEKTRONİK: İSMAİL YÜCEL

TEL: 0 222 233 73 44  GSM: 0543 204 20 43

ADRES BİLGİLERİ: Atatürk caddesi, Ulusal Sok, Ata Sitesi, No: 3/B Eskişehir ( ORMAN BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ ARKASI )

 

Yuki Yetkili Servis / Kral Yetkili Servis / Arora Yetkili Servis / Mondial Yetkili / Servis Tamir Bakım Onarım Yedek Parça


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!